Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
05.07 12:47 - "Светата инквизиция" из магически гримоар (24)
Автор: gardener Категория: Забавление   
Прочетен: 253 Коментари: 0 Гласове:
3



На практика, когато на териоторията на днешна нРБ се развихри т.н. "богомилство" като маг бях от исихастите, направих си собствен манастир в планината (суха и склонна към пожари до един животнорен извор - вода, извираща от дълбоко и доста студена и до днес я има и си тече свободно в тази планина). Климатът предразполагаше за гледане овце и кози, а почвата - лозя, та вино и мезе имаше в изобилие, но и тогава не ядях друго, освен кисело мляко, сирене и кашкавал - партизанлък, какво да се прави.
За съжаление в "провинция" Лангедок, папата не беше избил още 1 000 000 албигойци и катари, тук едно сакато момче Петър гонеше местните.
За около 50 години, колегите от Запада създадоха инквизицията и защото бяха умни момчета направиха архив за всеки техен клиент, семеството му и роднинските и частните му връзки. Рязаните хазари тогава се правеха на католици във Флоренция, Генуа и по Италия и яко кешеха за "освобождаването" на Божи гроб. Местините "византийци" силно паднаха или в магическия исихазъм или в т.н. "бяло братство" от градски момчета. Като цяло богомилите бяха задоволени градски "еретици", на които им беше омръзнал уредения живот и отиваха в горите да правят "комуни" за по-добра и чиста храна, по-прясна вода и разни първични вярвания за борба с чумата и други пандемии - сифилис, инфлуенца - грип и бактериални зарази, много разпространени по тогавашните градове - антисанитария, нищо не можеш да направиш с човешките отходи, ако нямаш течаща вода (река или яма).
По учените идваха при нас исихастите (тогава не е точно исихасти, а по-скоро прото исихасти - магове или хора древни, владеещи специални, сугестивни практики - пещерно дело и други "петрохански" мурафети). Технологически полицейщината на най-първично ниво я разработвахме тогава под формата на борба с ерисите и другомислещите, които ясно виждаха безполезността на болярите, царчетата и брадатите дебили - попове и хомяци по манастирите (исихастите, даже не се задоволявахме ръчно, щото въздържанието, водещо до спермотоксикоза е първата крачка да влезнеш у светлината, еле, еле да ти омекне фонтанелата, както се вика напоследък.)
По това време навлезе от Изток и хартията и се започна създаването на централизирани архиви за всички от Константинопол до Париж и от Рим до ... Плиска и Преслав, условно казано. По тази причина и в момента няма писменни данни от онова време, тази хартия я доставяха от Китай и арабските страни и качеството и беше компромисно, на пергамент пишехме по-така мислите си пред хората, също като преди време някой пишеха оди за камунизма, партизаните и песнички за др. Сталин и Димитров. Даа, и тогава имаше паети, които на развлен византийски пишеха "другарю (теодор) Живков, не можете да ми забраните да ви Обичам", а децитата им след 20 години ставаха първи багатури на следващия хан от враждебната династия.
Та, првите "тоталитарни" държави се пораждаха на база нескъпата хартия, библиотечното дело, досиетата, доносниците и изтънчените, и не толкова методи за разпити - полеви и в мазетата/падвалите с и без специални инструменти.
Тук му е мястото да спомена за един румънец Йоан Петру Кулиану, който през 1991 година некой Западни другаре фитнаха с патлак в затилок, щото много му лаеше муцуната, та, тоя е същият като петроханската шесторка. Пиша това, защото може да се яви и друг "древен" и да потърси от собствен интерес матряли по темата. 
Както и да спомена за един колумбиец, който още не са петроханизирали Маурисио Лоса ("Кучетата на Актеон") - млад ученик на Калушев.
image
Ще спомена и за генерал м-р Петров о.р. на космическите сили на РФ, с който доста си пишехме преди 20 години, почина преди 17 г. от рак - левкимия, също ви съветвам да го разучавате.
За финал и в памет на приятеля ми Константин Павлович Петров (63 г.) ще напища още няколко реда в негов дух (ще се видим някога, приятелю).
"Някога имаше едно хитро момче Йосиф - син на Яков. Не египетски племана "хиксоси" бяха победили във войната с фараоните и излъчиха своя династия (5-6 фараона за 100-тина години), активни бяха по време на 13-тата до 17-тата династии в Египет - 1650-1549 г. пр.н.е, мисля, че ги определят като 14-тата династия на практика са сирийци и ханаанци. Йосиф беше престъпник - измамник, подправяше документи, нещо като "нотариуса" и продаваше на ханаанците хубави, плодни места около Нил, подходящи за сеене пипер и ... азиатски тикви или кратунки. Тогава се роди и куплетът "Дилмано-Дилберу, кажи ми как се сее, сее пиперо" и следният стих:
приблизителн превод
"Как порасна в таз градина
тиква с триста витамина?
Кръгла, жълта и голяма –
трудно ще я носи жрец-шамана!"
автор: Арта Бой ко Ксеркс Рамзесов - син
Та, Йосиф Яковлевич така хитро омотва тогашния фараон Амофис като се прави на невинен тълкувател на сънища, че колегата му семит и фараон го прави министър-председател, везир и зам. председател на полит. партия - ранно обрязани Малоазиатци. Изведнъж в Египет настава глад във връзка с заустването на Нил по горното течение от разни ... меко казано хора като днешните вецаджии от определен камунистический произход - рода Йосиф Висарионович, пардон - тогава нямаше чак толкова много партизан, както и да е, настъпват 7 години глад, защото на семитите не им стискаше да правят колективизация, тогава. Първата година ядене се продаваше на кредит, втората година за злато, третата година за сребро (лихвите се плащаха в бронз, мед или олово), а на четвъртата египетските селяни даваха земята си около Нил за шепа ... фурми и децата си за курви - мъжки и женски. Така определена политическа групировка - протокамунисти налапаха земята на Египет..., за което по-късно си платиха. Т.е. винаги иде видов ден за всеки ... тъмноват измамник, а и тогава в пустияната нямаше петрол или поне необходимост от него...

Видео: (този път без музика) хикс-оси ни обясняват как ще ни "оправят".






Гласувай:
3



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: gardener
Категория: Забавление
Прочетен: 945939
Постинги: 494
Коментари: 1534
Гласове: 2855